17. мај 2021

БРОШУРА ЗА ОСМАКЕ

Кратак водич кроз образовне профиле у Електротехничкој школи "Никола Тесла"

Поштовани ученици,

претходних година смо нашу школу представљали на различитим сајмовима образовања и у директном разговору са ученицима покушавали да пренесемо искуство образовања у Електротехничкој школи "Никола Тесла". Исто тако, средином маја смо широм отварали врата наших кабинета и учионица, а наставници су се трудили да на најбољи могући начин представе сваки од образовних профила које школујемо.

Ове године ћемо морати да вам се представимо на другачији начин и надамо се да ћете одговоре на ваша питања наћи на следећем ЛИНКУ.

Мада задатак који је пред вама није нимало лак, знамо да ћете мудро одабрати.

Срећно и видимо се у јулу!

Припремила: Педагошко-психолошка служба школе

14. мај 2021

Задаци за практични део матурског испита

Листа задатака

Листа практичних задатака (А и Б компентеција) за практичан део матурског испита смер АРМ, налази се на следећем  ЛИНКУ.

Листа практичних задатака (А и Б компентеција) за практичан део матурског испита смер ЕИТ, налази се на следећем ЛИНКУ.

Листа задатака за практичан део матурског испита смер електротехничар мултимедија, налази се на следећем ЛИНКУ.

Листа задатака за практичан део матурског испита смер електротехничар телекомуникација, налази се на следећем ЛИНКУ.

Објавио

помоћник директора

Данило Лагатор

17. април 2021

Национална платформа "Чувам те"

Важне информације за ученике, родитеље и наставнике о почетку рада нове платформе за превенцију и заштиту од насиља - "Чувам те"

Поштовани ученици, родитељи, наставници,

у марту 2021.године почела је са радом платформа "Чувам те". Платформа садржи сегменте који се односе на информисање и едукацију о облицима насиља, препознавању и поступању у случајевима насиља, злостављања и занемаривања у складу са процедурама надлежних ресора. Онлјан обуке, едукативни садржаји и материјали из области превенције и заштите од насиља су намењени свим родитељима, наставницима, ученицима. Платформи можете приступити на следећем ЛИНКУ

ПП служба

14. април 2021

Обавештење о повратку на комбиновани метод наставе

На основу дописа Министарства просвете, науке и технолошког развоја од понедељка19.4.2021. настављамо са комбинованим методом наставе (метод наставе као на почетку школске 2020/21. године). Допис можете наћи на следећем ЛИНКУ.

Настава ће се од понедељка 19.4.2021. одвијати по А распореду и у школу долази друга група ученика.

Управа школе

11. март 2021

Вакцинација против COVID-19

Пријаву за ваккцинацију против COVID-19 можете обавити попуњавањем упитника на следећoj web адреси https://imunizacija.euprava.gov.rs