26. новембар 2021

Актуелно

Удружење Центар за развој локалних сервиса из Београда, а у оквиру спровођења активности које је финансијски подржало Министарство за бригу о породици и демографију, на часовима грађанског васпитања реализује предавања на теме које су везане за: вршњачко насиље, репродуктивно здравље младих и безбедност младих на интернету. Ученици школе имају прилику да на наведене теме стекну основна или прошире постојећа знања активним учешћем на предавањима, као и кроз дискусију.

Наставник Саша Лабудовић

06. новембар 2021

Обавештење о јесењем распусту

На седници Кризног штаб, одржаној 4.11.2021.године донета је одлука о продужењу јесењег распуста. Распуст за ученике средњих и основних школа траје од 8.11. до 12.11.2021. године, а први радни дан је понедељак 15.11.2021. године. Обавештење о моделу рада у недељи након распуста, поставићемо накнадно.

17. септембар 2021

Обавештење о раду школе од 20. септембра 2021. године

По одлуци Тима за праћење и координисање примена превентивних мера у раду школа, од 17.09.2021. године, Електротехничка школа „Никола Тесла“, од понедељка, 20.9.2021. године, радиће по II моделу  – комбиновани модел наставе (непосредни рад у школи са једном групом ученика одељења уз обавезу достављања наставног материјала групи ученика истог одељења која није на непосредној настави).

Распоред рада за период од 20.9. до 24.9.2021. године (високи индекси пре подне, а ниски индекси после подне):

У понедељак, среду и петак у школу долази А група (прва половина одељења), а Б група иде на наставу на даљину.

У уторак и четвртак на непосредну наставу долази Б група одељења, а А група иде на наставу на даљину.

У случају да овај метод наставе потраје у будуће, промена распореда ће се вршити на две недеље.

Одељења која су тренутно на он лајн настави због два и више заражених ученика, настaву похађају он лајн без поделе на групе. Они се на II модел наставе враћају по истеку њиховe изолације.

31. август 2021

Почетак школске године и мере превенције ризика од трансмисије SARS-CoV-2

Поштовани ученици, родитељи и наставници,
желимо вам срећну и успешну нову школску годину!

Више информација о организацији рада на почетку школске године, правилима понашања и мерама превенције ризика од трансмисије SARS-CoV-2 можете пронаћи на следећем ЛИНКУ

30. август 2021

ОБАВЕШТЕЊЕ О ПОЛАСКУ У ШКОЛУ У СРЕДУ 01.09.2021.ГОДИНЕ

Поштовани ученици,