07. март 2021

Обавештење о радном времену школе

Радно време време администрације, у наредном периоду је од 9 до 13 часова.

06. март 2021

Обавештење о преласку на наставу на даљину

У складу са препорукама Кризног штаба са седнице одржане 5. марта 2021. године, донета је одлука да све средње школе у Републици Србији, у седмици од 8. до 12. марта 2021. године остварују наставу на даљину

На основу епидемиолошке ситуације ће бити донета одлука за организацији рада школа у наредном периоду.

26. јануар 2021

Резултати Конкурса за избор визуелног идентитета и логоа пројекта "Guardians Of Achievements in Learning"

Поштовани ученици, наставници, родитељи,
Велико нам је задовољство што се на позив школе јавио велики број ученика који су предложили квалитетне радове и предлоге за решење визуелног идентитета пројекта.
Целокупан извештај можете погледати на следећем ЛИНКУ.

21. јануар 2021

Обавештење поводом обележавање школске славе - Свети Сава

Поштоване колеге, дугогодишњи пријатељи наше школе, из објективних разлога садашње пандемије Ковидом 19, школска слава Свети Сава биће обележена само у ужем кругу представника школе сечењем славског колача и освештењем просторија школе.

Дан 27.01.2021., је радни, али ненаставни дан.

Свим колегама и пријатељима школе желимо срећну школску славу!

Живели!

14. јануар 2021

Обавештење о поласку у школу у другом полугодишту

Настава у другом полугодишту почиње у понедељак 18.01.2021. по А распореду (ниски индекси преподне, високи поподне), прва група одељења похађа наставу у школи, а друга група одељења похађа наставу на даљину.