12.05.2018.

XXIV РЕГИОНАЛНО ТАКМИЧЕЊЕ УЧЕНИКА ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКИХ ШКОЛА ИЗ ОСНОВА ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ 1, ОСНОВА ЕЛЕКТРОТЕХНИКЕ 2, ЕЛЕКТРОНИКЕ И ЕНЕРГЕТСКЕ ЕЛЕКТРОНИКЕ

Информације

На иницијативу и у организацији Електротехничке школе ''Никола Тесла'' из Београда, пре двадесет четири године почела су такмичења ученика електротехничких школа Србије из подручја рада електротехнике. Од тада је на свим такмичењима наша Школа освајала прва места у укупном пласману и проглашавана најбољом и најуспешнијом школом на такмичењу.

Велика нам је част и задовољство,  да данас 12. маја 2018. године, отворимо врата наше Школе колегама и ученицима учесницима XXIV регионалног такмичења из предмета основа струке.

Свима желимо успешан рад и пријатан боравак!

колектив Електротехничке школе "Никола Тесла", Београд

Информације о Електротехничкој школи "Никола Тесла", Београд и основне информације о такмичењу можете прочитати у БИЛТЕНУ.

Програм и сатницу можете погледати у приложеном ДОКУМЕНТУ.

КОНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ

Напомена: На следећи ниво тачмичења пласирали су се ученици изнад подебљане црте у приложеним табелама.

ЕНЕРГЕТСКА ЕЛЕКТРОНИКА

Прелиминарни резултати

ЕНЕРГЕТСКА ЕЛЕКТРОНИКА

Задаци и решења по предметима